שוקולד-מנטה-מסטיק: על שלוש מאמות ואחות קטנה וקנאית

12:05 PM Unknown 0 Comments

ברוכים הבאים לפוסט הראשון בבלוג 😃

אחרי המון זמן של התלבטות, תכנון ובעיקר תירוצים, !IT'S ALIVE

אז מה יהיה לנו כאן? השם אולי טיפה מטעה – לא מדובר בבלוג שיעסוק באפייה או בבישול, אלא דווקא בטיפוח ובאיפור, שבעיניי הם פחות עניין רציני, ויותר התעסקות מהנה וכיפית  סוג של ממתק לנשמה.

את הפוסט הראשון בחרתי לכתוב על שלישיית בנות לוהטות וחברה שלהן שהצטרפה  ערכת ה-Hey Mama! של חברת theBalm וההיילייטר ה(יחסית) חדש, סינדי לומינייזר.
השלל


שלוש המקסימות הללו קרצו לי מהרגע בו נחו עליהן עיניי באתר ביוטי ברידג'. בעקבות התנסות קודמת ומוצלחת עם ההיילייטר הידוע מרי לומינייזר, אודותיו נכתב תחת כל בלוג רענן, החלטתי לפנק את עצמי עם עוד מוצר ידוע מבית דה באלם  הסומק הוט מאמא. מה לעשות שנתקלתי במארז המושלם, שמכיל שלושה מוצרים: הברונזר Bahama Mama (להלן: "שוקולד"), הפודרה Sexy Mama ("מנטה") והסומק Hot Mama ("מסטיק"). על הדרך, החלטתי ששלוש זה לא טוב (מה אם שתיים יריבו והשלישית תישאר בדד?), אז הוספתי את הסינדי לומינייזר, אחותה הוורדרדה והשובבה של מרי, ועל הדרך גם קיבלתי פינוקים:

האמת היא שחששתי שאני אעשה למוצרים הללו הנחות בשל האריזות היפהפיות, ששובות את העין מיד ואחראיות לחלק נכבד מההתמכרות הקשה שמפתחים למותג. ובכן, הסירו דאגה מלבכן, המוצרים עצמם נפלאים, ואני לחלוטין מאוהבת בשלישייה הזו: הברונזר, מוצר שלרוב אני מאוד נזהרת בשימוש בו, מתקבל טבעי ויפה על עורי בעל הגוון הערפדי; הפודרה מנטרלת את הברק כמו שצריך (לא חוכמה גדולה, העור שלי יבש ולא מאוד מבריק, אבל עדיין) ומעניקה לו מראה מאט מבלי שהוא נראה מפודר מדי. והסומק... שלמות. באמת. יש בו חתיכות שימר קטנטנות, ועל העור הוא מבריק בעדינות מקסימה. המארז המושלם.


הנה כמה תמונות של שלוש הבנות:

בקשר לסינדי... קשה לי לומר מה אני חושבת עליה, בשל תסמונת "האחות הקטנה": כנראה שאם המרי-לומינייזר לא הייתה בבעלותי, הייתי חושבת שזה אחלה מוצר, מכיוון שנתוני הפתיחה שלו מצוינים – בשל הצבע הוורדרד החיוור שלו הוא יכול, בתיאוריה, לשמש גם כסומק, בנוסף להיותו היילייטר. א-ב-ל, כדרכם של מוצרים כלבויניקיים שכאלה, הוא "לא פה ולא שם", כסומק הצבע לא מספיק מורגש, וכהיילייטר אין לו נוכחות מרשימה. המרי-לו, להבדיל, מאירה את החלק שעליו הונח באופן נהדר (אם נזהרים. אחרת זה נראה כאילו מרחנו על עצמנו חומר שנועד לסימון כבישים). לטעמי, סינדי-לו היא פשוט האחות הקטנה והפחות מוצלחת. סינדי בפעולה


סינדי ומרי


אגב, הסינדי לומינייזר הגיעה כשהאבקה שבורה, כנראה שזה קרה מתישהו במהלך המסע ארצה. כתבתי מייל לביוטי ברידג', והם זיכו אותי באופן מלא (אחרי שביקשו תמונה להוכחה). רק אחרי שהתבאסתי על האבקה המפוררת והמפוזרת וקיבלתי את הזיכוי, גיליתי שבעצם ניתן להציל מוצרי אבקה בקלות יחסית (יש המון מדריכים בבלוגים וביוטיוב, אבל בגדול, פשוט מטפטפים אלכוהול ומהדקים היטב).

את הדוגמיות שקיבלתי טרם יצא לי לבחון, אבל כן התזתי את דוגמית הבושם של אד הארדי, בעל העיצוב הצבעוני והבועט שדווקא אהבתי, אך לצערי לא התחברתי לריח, שהיה סכריני מדי לטעמי, ולכן ניתן לאחותי, שלטעם בת הטיפש-עשרה שלה הוא קלע היטב.


"איך אני יכולה לשים את הידיים שלי על המהממות האלה?!", אתן שואלות? ובכן, בשביל זה אני כאן: 

את מארז ה-!Hey Mama ניתן להשיג כאן, ומחירו 48$. לטעמי זה די משתלם, בעיקר משום שמחירו של כל אחד מהמוצרים בנפרד נע בין 20 ל-24 דולר. לשיקולכן.
את הסינדי-לומינייזר ניתן להשיג כאן, ומחירו 24$. אישית, הייתי ממליצה לכן לוותר, להשקיע את כספכן בתבונה ולרכוש את המרי-לו. 
כמו כן, מומלץ מאוד להיכנס טרם הקנייה לאתר הקאשבק EBATES כדי לקבל החזר של 7.5% מערך הקנייה שלכן. זו טרחה של שתי דקות להירשם אליו, אך היא משתלמת ביותר!
בנוסף, למי שמעוניינת להירשם לאתר ביוטי ברידג' ולקבל צ'ופר לאחר הרכישה הראשונה, ניתן להשתמש בקוד ההפניה שלי: RAVUVK, או פשוט להיכנס באמצעות הלינק הבא: http://www.beautybridge.com/?pdRewardsRef=RAVUVK

* גילוי נאות: אני אקבל תגמול חביב של נקודות על כל שימוש שייעשה בקוד ההפניה.


עד כאן הפוסט הראשון! אשמח לתגובות 😊0 תגובות: